Loading...
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 236 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.
★ ★ ★ ★ ★
Věra H.
Vše proběhlo v pořádku,

Jedlý papír není určen k dalšímu prodeji. Výroba trvá 1 - 2 pracovní dny od objednání.

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty Jednorožec

-13 %
Vykrajováka maska unicorn 1ks 9x7,5cm - Decora

Vykrajováka maska unicorn 1ks 9x7,5cm - Decora

Vykrajovátko představující masku ve tvaru Unicorn.
45 Kč
39 Kč

Skladem > 5 ks
-29 %
Zápich do dortu růžový jednorožec 7x7,5 cm - Cakesicq

Zápich do dortu růžový jednorožec 7x7,5 cm - Cakesicq

Zápich do dortu růžový jednorožec
42 Kč
30 Kč

Skladem > 5 ks

Cukrová dekorace - Duha a jednorožci - 12ks - Culpitt


129 Kč

Skladem > 10 ks

Papírový stojan na muffiny a capcaky Unicorn - Cakesicq

Papírový stojan na muffiny a cupcaky s motivem Unicorn.

129 Kč

Skladem > 5 ks
-19 %
Plastová forma jednorožec - JEM

Plastová forma jednorožec - JEM

Plastová forma jednorožec. V balení 3 ks.
121 Kč
98 Kč

Skladem poslední 3 kusy

Přilepte jedlý papír na dort a zvýrazněte barvy :

Želírujicí sprej na ovoce a jedlý papír 200 ml - Monaco

Želírující sprej na ovoce a jedlý papír. Balení 200 ml.

223 Kč
111.5 Kč / 100ml

Skladem > 5 ks

Gel na jedlý papír - kelímek 50g - Vola colori

Gel na jedlý papír 50g

55 Kč
110 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gel na jedlý papír - tuba 50g - Modecor

ModecorGel 50 g je praktický jedlý gel na jedlý papír, který pomáhá přilepit obrázek na dort, zvýr

84 Kč
168 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Decor Gel na jedlý papír 90g - Vola colori

Gel na jedlý papír

79 Kč
87.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks